BLOGas.lt
Pigūs skrydžiai
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kurį laiką nerašiau. Buvau užsiėmęs. Žaidžiau :) Ir dar žaidžiu, kol upgradina Sunkiają pramonę, galiu parašyti. Nes kuo toliau, tuo upgradai vyksta ilgiau. Ant telefono žaidžiu. Jėga. Pasauliniame tinkle. Žaidžiame karą. Maždaug Antrojo pasaulinio lygio. Na, ten tankai, lėktuvai ir panašiai. Labai geras dalykas - antidepresantas. Be to, strateginis žaidimas laviną mąstymą ir realiam gyvenimui. Realiame gyvenime irgi visada trūksta resursų, ir visada visos sferos svarbios. Negali tarkim vien dirbti arba vien šeima užsiimti, arba vien vaikais, arba vien savimi. Viskam reikia atiduoti savo dalį, tik taip bendra sistema vystosi ir stiprėja.

Ok. Apie seksą :) Kurį čia vakarą maudausi nusikalęs vonioje, žmona kviečia, kad ateičiau miegoti. Ne, nu čia kas per naujiena. Visada ji gali per naktis ką nors veikti, kad tik man neduotų miegoti. Čia aš visada pirmiau užsimanau miego. Ok, išlendu šiaip ne taip. O kur skubėti. Pas žmoną mėnesinės. O per mėnesines aš tik tada kai be galo be krašto norisi sekso. O čia kaip tik prieš pat mėnesines pasimylėjom, taip kad visai ramus. Atsigulu. Labanakt.

Žmona: Ei, kur dar labanakt - noriu sekso.

Pala, kaip tai “noriu sekso”. Po šitiek bendro gyvenimo metų, žmona pirmą kartą pareiškia, kad nori sekso. Anksčiau visada sakydavo, kad moteriai nepridera, kad vyras to turi norėti. Tai aš visada kai tik užsimanydavau, tai ir pasiimdavau. Ir kiek suprantu man visada dažniau norėdavosi, taip kad jokių problemų, t.y. man kaip ir problema, nes kai žmona nenori, tai reikia daugiau pastangų, kad nusitemti į lovą.

- Bet tai tau mėnesinės.

- Nesvarbu, noriu sekso.

Blin tiek metų aiškino, kad per mėnesines ir neestetiška, ir moteris lengviau gali kokį virusą pasigauti. O čia dabar nesvarbu.

- Bet tau tik pirmos dienos, kai pačios skausmingiausios ir kraujingiausios.

- Noriu sekso.

Ryte dar neprabudęs, visas apsimiegojęs, o jau girdžiu:

- Noriu sekso.

Ne, nu gal aš numiriau ir į rojų patekau? Dar neprabudau, o jau - seksas.

Kas čia dabar? Po šitiek metų?

Ateinu į darbą. Aha. Vat kur šuo pakastas. Sukiojasi tokia nauja stirnaitė. Kojytės kaip nutekintos, veidukas kaip angelėlio, užpakaliukas kaip net sunku nusakyti kaip kas - iš kart mintis pabėga, krūtinė irgi tokia normali, net vos ne kad per didelė, ant ribos. Dvi kopos. Plaukai plaikstosi, blondinė, nosytė mažytė riesta. Su akiniais, kas šiais laikais yra paslėpto seksualumo simbolis. Ir dar. Mokosi ten, kur aš kažkada mokiausi. Bendri interesai. Graži, protinga ir bendri interesai. Ir man vidutinio amžiaus krizė. Vat, tau ir “Noriu sekso”. Nedurna ta mano žmona. Kam man žiūrėti į kitas, jei iš savos gaunu :)

Čia prieš kelias dienas irgi buvo. Užvažiuojam į degalinę degalų. O ten irgi išlipa tokia su mini šortukais, bet kojytės, oi tos kojytės, va, su tokiomis kojytėmis ir reikia šortukus nešioti. Ir snukiukas visai neblogas. Žodžiu, ten visi vyrai išsižioję. Visi net nesislėpdami įsispoksojo. Dar nesu taip matęs. Visada iš padilbų, nemačiom kažkaip. O čia visi tiesiog išsižioję. Bet nu ir tikrai. Tokio grožio nesu matęs :) Kartais karšta vasara ir gerų dalykų atneša. Žodžiu sumoku, sakau žmonai paimk sąskaitą ir gražą, o aš einu kavos pasidaryti. O tai kaip kitaip, jei ji man už nugaros atsistojo, nifigą nesimato, negi atsisuksi ir tiesiai spoksosi, reikia bent šiokį tokį atstumą pasidaryti, o ne pusmetrio. Atiduoda grąžą, žmona kažko pradeda rėkti - atseit nesuprnta kieno čia grąža, šaukti ant manęs, tos mergos juoktis, ta dar labiau. O man ir linksma. Na, neturiu aš irgi tokios vyriškos figūros ir niekada neturėjau, ką, padarysi - nuėjau į mokslus, o ne į sportą. O abu dalyakia kartu - ne mano jėgoms. O po šitiek metų ir mano ir žmonos figūros kaip bežiūrėsi bet vis tiek ne aštuoniolikinės. Bet tai koks pavydas. Ir ko čia pykti. Man juk seksualumą tik pakelia, vos sulaukiau vakaro, kad žmoną galėčiau padaryti. Gal ji galvoja, kad aš ją darydamas, apie tą jaunutę svajoju. Gal. O gal ir ne. Nelabai ir pamenu, nelabai ir svarbu. Juk žmoną tvarkau.

Noriu sekso :) Geras daiktas :)

Patiko (20)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Noriu sekso”
 1. rimta žmona, reikia tenkinti moters užgaidas matyt hahah :D prajuokino įrašas

 2. Pavadinimas tai kietas, iškart į topus šaunama su tokiu. Jau tiek laiko skaitau tavo įrašus, bet žmonos paveikslo niekaip mintyse nesusidarau :D

 3. Mane tai visada stebina tokie pasakymai, atseit “Noriu sekso, davai norėk ir tu” :) Tipo čpok ir įsijunk rėžimą. Bet manau, kad čia tik toks parašymo stilius, tikrovėj viskas gražiau :) To ir linkiu.

 4. Donai Karleone, tai vat ir tenka tenkinti. Sukandus dantis :)))))))))))

  Pieštukėli, ai, kas tas moteris supras :)

  Dilaila, na, sorry, bet nemoku raštu perteikti intonacijos. Aišku, kad nuo intonacijos ir situacijos kaip visa tai pasakoma priklausoa kaip visa tai atrodo. Bei kadangi aš beveik visada noriu, tai :))))

 5. Nu kieta motriškelė, ką čia bepridursi, panašu kad ko nori, tą ir gauna ;)

 6. s-j rašė:

  atf ziurejai “six feet under”? man tavo zmona primena fiseriu jaunele seseri. tik ten ji 20 metu jaunesne.

 7. anarkorda rašė:

  o aš čia klausimą ne į temą uriu, jūsų mažiausiam džiaugsmui 4 metukai dabar?

 8. Katyte. gerai, kad šį kartą jos norai sutampa su mano :)

  s-j, nemačiau, dabar būtinai reiks pažiūrėti. Įsitraukiu į sąrašą pirmu numeriu.

  anarkonda. Aha, 4 su puse :) Džiugina pasaulį. Visur. Ir mašina važiuodama, ir parduotuvėjė, ir gatvėje. Su visais pabandrauja, visiems pakelai nuotaiką. Aš naują pavadinimą jai sugalvojau - reklama (na čia mintyse). Reklama - kokie vaikučiai gali būti mieli :)

 9. s-j, bet tai tas “six feet under” tai ne šiaip filmas, tai visas serialas pasirodo. Berods 5 sezonai :) Ui, ne taip lengva ir pažiūrėti :)

 10. jo, serialas. labai neblogas. mano vienas prietelius amerikoj gyvena. sutikes ji paklausiau kaip ten ir kas. tai jis ir sako: matei ta seriala? viskas taip kaip ten parodyta. praejo 5 metai va ir paziurejau :)))
  aisku viso gali ir neziuret, bet mane kazkaip uzkabino. labai patinka, kad serijos po nepilna valanda. nereik tam viso vakaro skirt.

 11. Na, reiks bent kelias serijas pažiūrėti. Tik mane kažkaip neramina, kad ten su laidotuvėm labai susijęs. Ar nebus niūrus serialas?

Komentuokite